Bandit Authorized DealerZakład Urządzania i Utrzymania Zieleni
znajdujesz się: Strona główna > Aktualności > NASCAR: Bandit Industries wraz z zespołem „Pelletier Brothers” – Team 42 w Bristol

Aktualności

13.09.2010

NASCAR: Bandit Industries wraz z zespołem „Pelletier Brothers” – Team 42 w Bristol

Firma Bandit Industries z Michigan, wiodący producent urządzeń do recyklingu odpadów drewnianych, maszyn do pielęgnacji zieleni i produkcji biopaliwa z biomasy, debiutuje na torze wyścigowym Bristol w Ogólnokrajowe serii NASCAR w zespole 42 z Pelletier Brothers – Millinocket Maine.

„Bandit Industries jest podekscytowany partnerstwem z naszymi dobrymi przyjaciółmi – Pelletier Family na torze wyścigów samochodowych Bristol” powiedział Travis Lint, menadżer sprzedaży dużego sprzętu w Bandit Industries, Inc. „ Tor wyścigowy jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującym miejscem spotkań i daje okazję do rozpoczęcia nowego partnerstwa. Dziesiątki tysięcy klientów firmy Bandit z całego świata nastawia się na oglądanie Parkera Kligelmana i Dodge’a nr 42  teamu wyścigowego Pelletier Brothers i kibicowanie im.”

To partnerstwo stwarza Bandit Industries dogodną sposobność osiągnięcia i dzielenia wspólnego zainteresowania z tak wieloma swoimi klientami, którzy są fanami NASCAR. Typoszereg rębarek do gałęzi i całych drzew, frezarek do pni oraz recyklerów Bandit znany jest ze swojej wytrzymałości i mistrzowskiej jakości wykonania. Z ponad 180-cioma dealerami na całym świecie, Bandit dumnie oferuje pierwszorzędną sprzedaż i wsparcie serwisowe zarówno w punktach sprzedaży i serwisu jak i w terenie. „Pelletier Brothers są tym powodem dla którego zdecydowaliśmy się na sponsoring” powiedział Travis Lint. „Są oni naszymi dobrymi przyjaciółmi oczywiście i nie moglibyśmy sobie życzyć lepszego zespołu.” Bandit Industries i rodzina Pelletier szczyci się tym, że stworzyła i prowadzi firmy o doskonałej reputacji. „dodajmy, że ich cieszy wszystko to co robią i my w Bandit oczywiście robimy to samo!”

Bandit jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Przemysłu Pielęgnacji Drzew, Stowarzyszenia Energii z Biomasy, Międzynarodowego Towarzystwa Drzewiarzy i wielu innych związków leśnictwa i drzewiarstwa w całych Stanach Zjednoczonych.

Wyścigi NASCAR na torze wyścigowym Bristol Motor można oglądać w kanale telewizji ESPN. Zachęcamy do oglądania wyścigów tej serii również wszystkich naszych klientów, którzy pasjonują się sportami motorowymi, a w szczególności fanów Formuły 1 oraz Roberta Kubicy. Wyścigi tej serii dostarczają niezwykłych wrażeń i mają swoich zagorzałych fanów na całym świecie. Dla niektórych są one nawet bardziej widowiskowe i ciekawe niż popularne w naszych stronach wyścigi F1. Mamy nadzieję na świetne widowisko oraz doskonałą jazdę w wykonaniu zespołu nr 42, Pelletier Brothers, do którego w roli sponsora dołączyła teraz firma Bandit Industries!