Aktualności

Bandit Industries zaprezentował nową linię bębnowo-nożowych rębarek, z hydraulicznym układem podającym, która została zaprojektowana specjalnie pod kątem prostoty użytkowania, efektywności działania oraz mobilności. Rębarki do gałęzi i konarów drzew, które tworzą niniejsza serię XPC obejmują: Model 12XPC, Model 15XPC oraz Model 19XPC.

 „Nasze maszyny serii XPC są tak samo wydajne, jak ich odpowiedniki XP, wyposażone w mocny skrzyniowo-ślizgowy układ podający Bandit, stalową konstrukcję spawaną całej maszyny, a także wspierane są przez sieć dealerów Bandit” - powiedział Jason Morey (Bandit Sales Manager). 

Intimidator ™ 12XPC jest przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się przycinaniem i jest wystarczająco wytrzymały, aby rozdrobnić materiał o średnicy 12” (305 mm). Ze uwagi na zwrotność oraz efektywność kosztową, model ten jest szczególnie popularny pośród profesjonalnych wypożyczalni maszyn, zakładów komunalnych oraz firm zajmujących się pielęgnacją drzew. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że 12XPC jest łatwy do holowania oraz manewrowania, a prędkość posuwu wynosząca 120 fpm (37 m/min) gwarantuje szybkie przetwarzanie dużych stosów gałęzi w miarowe zrębki. Dostępność opcji silników benzynowych i wysokoprężnych o mocy do 89 KM sprawi, że załoga będzie permanentnie starała się nadążyć z podawaniem za tempem pracy  maszyny, a solidna konstrukcja Bandit'a zapewni lata niezawodnej eksploatacji.

Intimidator ™ 15XPC jest propozycją dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją drzew, zakładów komunalnych oraz profesjonalnych wypożyczalni maszyn, poszukujących wciąż stosunkowo kompaktowego, ale jednocześnie i bardziej wydajnego rębaka bębnowo-nożowego o maksymalnej średnicy 15” (380 mm). Ten imponujący rębak posiada bęben do rozdrabniania o średnicy 24 cali (660 mm) i przy swojej masie około 7,198 lbs (3,3 tony) jest dodatkowo wciąż łatwy w transporcie. Zbudowany z mocnych podzespołów najwyższej jakości w połączeniu z solidna konstrukcją spawaną, Intimidator 15XPC przewyższy osiągami i zdystansuje wszystkie inne  rębaki o maksylalnej średnicy rozdrabniania do 15” (38 cm) dostępne na rynku.

Intimidator ™ 19XPC to potężny 19"(do 480 mm) rębak typu bębnowego, który może z łatwością poradzi sobie z dużymi konarami, rozwidlonymi gałęziami oraz całymi drzewami. Jest to niezwykle wszechstronny rębak, którego układ podający wykorzystuje większej średnicy górny walec podający 15-3 / 4 ” (400 mm). 19XPC ma moc wciągania największych konarów, a także całkiem sporych drzew w całości. Dzięki solidnej konstrukcji spawanej wykonanej z dobrej jakości stali, sprawdzonemu układowi podawania, wytrzymałym podzespołom i najlepszym technologiom wyrzutu zrębków, Intimidator 19XPC jest ulubionym rozwiązaniem dla firm zajmujących się obsługą zieleni wysokiej, w działaniach których wymagany jest wysokowydajny rębak, który pozostawałby wciąż łatwy do manewrowania.

Skontaktuj się z najbliższym autoryzowanym dealerem Bandit już dziś, aby zaplanować prezentację tylko dla siebie i zobaczyć maszyny w akcji !